po s.n. (4:3) Slovensko – Švajčiarsko
5:3
(1:2, 2:0, 2:1)
Komentuje

Slovensko po 60. minútach triumfuje na ľade Humenného aj druhýkrát v tohtoročnej príprave nad Švajčiarskom 5.3, keď po 2 góloch Róberta Lántošiho a Martina Faška-Rudáša spolu s gólom Kollára môžu mať zverenci Craiga Ramsayho dôvod na spokojnosť. Určite boli pasáže hry, v ktorých boli Švajčiari lepším tímom, no nechávali sa veľmi často vylučovať prevažne v tretej tretine, čo aj rozhodlo výsledok zápasu. Najbližšie Slovensko odcestuje do Nemeckého mesta Kaufbeuren, kde odohrajú 18. a 20. apríla zápasy práve proti obhájcom strieborných medailí z minuloročných majstrovstiev sveta v hokeji.

Ďakujeme Vám za sledovanie tohto prenosu a tešíme sa na Vás nabudúce!

Bader dáva gól, no Slovensko vyhráva nad Švajčiarskom aj pri nájazdoch 4:3!

Kollár premieňa nájazd a rozhoduje tieto nájazdy!

Okuliar premieňa nájazd!

Následujú neoficiálne nájazdy, ktoré sa hrávajú počas prípravných zápasoch.

59:35
Švajčiari majú opäť prázdnu bránu, nedokážu sa však usadiť v našom pásme.

59:00
Slovensko dáva gól!
ANDREJ KOLLÁR zhadzuje obrovský kameň zo srdca celého tímu a rozhoduje tak a víťazstve Slovenska nad Švajčiarmi gólom do prázdnej bránky!

57:51
Švajčiarsko dáva gól!
TYLER MOY znižuje stav stretnutia na 4:3 a Švajčiari tak využili hru 6na4, pričom k dispozícií majú ešte niečo cez 2 minúty!